Paperdi - BDT Service

Product Filter

Wyświetlanie jednego wyniku

Paperdi jest to firma założona w 1989 roku, działająca w sektorze przemysłu papierniczego, produkująca w zakładzie Caserta jednorazowe artykuły do celów higienicznych i spożywczych.

W 2017 roku Spółka przejęła papiernię Pietramelara, nieaktywną od 2013 roku, a po intensywnych i ambitnych pracach związanych z renowacją i modernizacją konstrukcji i zakładów, rozpoczęła działalność w styczniu 2018 roku w zakresie produkcji papieru cewkowego, który częściowo spełnia potrzeby papieru San Nicola.

Od momentu powstania firma, wspierana umowami partnerskimi ze swoimi dostawcami, preferuje stosowanie wybranych surowców, nie naruszając nigdy jakości i wydajności funkcji użytkowania, dla których produkty są przeznaczone.

Paperdi udało się w ten sposób ugruntować pozycję w sektorze przemysłu papierniczego jako jedna z najbardziej dynamicznych, elastycznych i konkurencyjnych firm w kraju, aż do stania się jedną z wiodących firm we Włoszech pod względem udziału na rynku produkcji papierów do użytku profesjonalnego.

Badania i doświadczenie zdobyte przez lata pozwala na ciągłe poszerzanie oferty firmy, by zaspokoić potrzeby klientów. Paperdi specjalizuje się w produkcji czyściw przemysłowych, podkładów medycznych, ręczników papierowych oraz papierów toaletowych.